Верифицированный профиль
7
Лет опыта
9
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
20
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
3 дня назад
ПРОДАЖ | КУПІВЛЯ | РЕКЛАМА | КОНСУЛЬТАЦІЯ по нерухомості | Альона Лебедєва
обʼєкти тут⤵️м.Самар
https://t.me/lebedeva_neruhomist_novomoskovsk

Портфолио реализованных объектов (21)

  • продано
    9 500 $
    271 $/м²

    Шевченко

    єОселя
    35 / 14 / 6 м²
    1 этаж
    18 сот
    2 комнаты
    2 мес. назад
    Продаж будинку в с. Хащеве, Самарський район 🏡 📏 35 м² (2 кімнати) 🌳 Земельна ділянка 18 соток (приватизовано) 🔥 Опалення: газовий котел + пічне 💧 Дві скважини (в будинку і на подвір’ї) 🏠 Літня кухня з газом та кімнатою 📦 Підвал, підсобні приміщення 🍏 Сад та город 💰 Ціна 11000$ 📞 Тел.: [телефон скрыт]Альона
  • продано
    160 000 $
    1 000 $/м²

    Лермантова

    єОселя
    160 / 90 / 20 м²
    2 этажа
    8 сот
    3 комнаты
    2 мес. назад
    Новобудова 2020 року • якісне будівництво • Самар, Воронівка✅ Площа будинку — 160 м² Ділянка — 8 соток (ландшафтний дизайн) Перший поверх: • простора кухня-вітальня • вихід на терасу • камін • санвузол • гардероб • тепла підлога Другий поверх: • 3 окремі спальні • ванна кімната В будинку залишається вся вбудована техніка та меблі Технічні переваги: • якісне утеплення стін / підлоги / даху • 2 види опалення — газове + електричне • автоматичні ворота • гараж • капітальний паркан • правильне планування подвір’я Ціна: 160 000$ • торг [телефон скрыт]Альона
  • продано
    70 000 $
    400 $/м²

    Болтушенко, 22

    єОселя
    175 / 100 / 25 м²
    2 этажа
    17 сот
    5 комнат
    2 мес. назад
    🏡 Будинок поряд із сосновим лісом Площа 175 м², цегляний, розташований у тихому та затишному селі Піщанка. ✅ Ми співпрацюємо з державними програмами! Два автономні поверхи, лазня з басейном, а також відкритий басейн на території. Простора альтанка на 30 осіб, навіс для автомобілів. Ділянка приватизована, є газ, світло, свердловина та колодязь. На території також розташований літній будинок. Чудовий варіант для сімейного життя або розвитку бізнесу (подобова оренда за містом). Зручні під’їзні шляхи. [телефон скрыт]Альона
  • продано
    20 500 $
    661 $/м²

    Гетманская ул. (Радянська), 25

    єВідновлення
    1 комната
    31 / 17 / 7 м²
    этаж 5 из 5
    2 мес. назад
    🏠 Продаж 1-кімнатної квартири | р-н Площі (кафе “Єлі Пілі”) Продається 1-но кімнатна квартира в зручному районі міста. 📌 Характеристики: ▪️ Квартира не кутова ▪️ Будинок цегляний ▪️ Загальна площа: 31 м² ▪️ Поверх: 5/5 ▪️ Кухня та санвузол у кахелі ▪️ Автономне газове опалення ▪️ Встановлений якісний кондиціонер ▪️ Балкон зі столярки 💰 Ціна: 20 500$ [телефон скрыт]Альона
  • сдано
    7 000 грн/мес

    Гагаріна, 6

    1 комната
    40 / 16 / 8 м²
    этаж 4 из 5
    1 мес. назад
    В оренду 1-но кім квартира , у Зарічному , поверх 4/5 , меблі та техніка є , житловий стан. Ціна 8000 гривень + комунальні послуги. [телефон скрыт]Альона
  • продано
    40 000 $
    533 $/м²

    Молодіжна

    єОселя
    75 / 50 / 8 м²
    1 этаж
    25 сот
    3 комнаты
    2 мес. назад
    Продам будинок із ремонтом, с. Хащеве , від Самар 10 км . Три роздільні спальні, зал , кухня-столова простора. Площа 75 м2. Санвузол.газове опалення. Ремонту два роки. Меблі та техніка нова ( залишається по домовленості). На території гараж , альтанка, літня кухня, погріб, господарське подвірʼя. Широке доглянуте подвірʼя. Ділянка 25 соток, кадастровий номер. Гарні підʼїзні шляхи. Ціна 40000$ ДОГОВІРНА. Співпрацюємо з державними програмами. [телефон скрыт]Альона
  • продано
    27 000 $
    587 $/м²

    Паланочна, 5

    2 комнаты
    46 / 24 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    2 мес. назад
    Продаж 2-х кім квартири , р-н парку , квартира не кутова, зовнішні утеплена , автономне опалення газове . Квартира має планування роздільні кімнати, площа 46 м2. Поверх 5/5 . Продаж із меблями та технікою. Квартира із гарним видом із вікна. Поруч 18 ліцей, парк . Тихе місце розташування. Будинок осбб. Ціна 30000$ [телефон скрыт]Альона
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Паланочна, 11

    1 комната
    31 / 16 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    2 мес. назад
    В оренду на довгий термін, для сім’ї ( або одної людини) , здається 1-но кім квартира, у центрі міста. Рн 18 школи ( парк) .Поверх 3/5. У квартирі є все необхідне для проживання. Централізоване опалення.
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Шевченка ул., 27

    3 комнаты
    60 / 37 / 8 м²
    этаж 2 из 5
    2 мес. назад
    Оренда ‼️3-х кім квартира, ( р-н податкової) . Цегляний будинок. Автономне опалення газове . Поверх 2/5, площа 60 м2. Все в доглянутому стані! Із меблями та технікою. 14000 гривень плюс комунальні. [телефон скрыт]Альона
  • продано
    30 000 $
    375 $/м²

    Перемоги, 2

    80 / 46 / 10 м²
    1 этаж
    15 сот
    3 комнаты
    3 мес. назад
    🏡 Продам будинок у центрі Піщанки! ✅ Вдале розташування — тиха вулиця біля школи та дитячого садочку. ✅ В кінці подвір’я протікає річка — ідеальне місце для відпочинку. ✅ Будинок у відмінному стані: опалення газове + робоча піч (груба) — взимку тепло та економно; свердловина; санвузол у будинку; дах із бітумної черепиці. На території: 🔹 літня кухня (з опаленням від будинку), 🔹 гараж, сарай, погріб, садок. 📐 Площа будинку: 80 м² 🌿 Ділянка: 15 соток 💲 Ціна: 34 000 $торг ✅ [телефон скрыт]Альона
  • продано
    35 000 $
    574 $/м²

    Плеханова, 20

    єОселя
    61 / 33 / 24 м²
    1 этаж
    6 сот
    3 комнаты
    4 мес. назад
    Новобудова 2023-2025 рік , р-н міни маркету, м. Самар площа 61 м2, плито перекриття, дитяча кімната, кімната із терасою, кухня-студія 24 м2. Заведено 16 кіловат , світла. Центральна вода . Яма 20 кубів. Ділянка 6 соток , приватизована. Будинок введений в експлуатацію. Будинок по виконанню ремонтних робіт, потребує теплої підлоги, поклеїти шпалери і підвісну стелю! Розглядаємо обмін на 2-3 х кім квартиру в м. Дніпро! Будинок підлягає програмі єОселя . Ціна 35000$ [телефон скрыт]Альона
  • продано
    90 000 $
    763 $/м²

    Горького, 3

    3 комнаты
    118 / 65 / 45 м²
    этаж 5 из 7
    5 мес. назад
    3-кімнатна квартира з просторим плануванням! 📍 м. Самар / Новомосковськ Поверх: 5 з 7 Загальна площа: 118 м² Будинок цегляний, новий, індивідуальний тип забудови ✅ Простора кухня-вітальня з панорамним краєвидом ✅ Три роздільні спальні ✅ Газове автономне опалення ✅ Меблі та техніка залишаються ✅ Доглянутий під’їзд, працюючий ліфт ✅ Порядні сусіди, спокійний район 💰 Ціна: 100 000$ — договірна [телефон скрыт]Альона
  • сдано
    13 000 грн/мес

    Короленко, 19

    1 комната
    31 / 16 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    4 мес. назад
    В оренду 1- но кім квартира, р-н 6 школи (Короленко 19). Поверх 2/5, централізоване опалення. Є меблі та техніка! Квартира невелика, для одної людини , або сімейної пари ! [телефон скрыт]Альона
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Гетманская ул. (Радянська), 46

    2 комнаты
    49 / 36 / 8 м²
    этаж 9 из 9
    5 мес. назад
    В оренду 2-х кім квартира, р-н сільпо , меблі та техніка є . Поверх 9/9. Централізоване опалення. В оренду від двох місяців до півроку.
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Достоинства ул., 30

    2 комнаты
    52 / 35 / 10 м²
    этаж 9 из 14
    5 мес. назад
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Центральна, 26

    45 / 18 / 8 м²
    1 этаж
    15 сот
    3 комнаты
    4 мес. назад
    Будинок з зручностями, в оренду. Село Піщанка у центрі. Меблі та техніка є. Ціна 12000 гривень плюс комунальні! [телефон скрыт]Альона Є три спальних місця.
  • продано
    19 000 $
    413 $/м²

    Шевченко, 26

    2 комнаты
    46 / 24 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    7 мес. назад
    Продаж 2-кімн. квартири по вул. Шевченка. ▫️ 46 м² | 1/5 поверх ▫️ Роздільні кімнати ▫️ Початий ремонт (плитка у ванній, нова підлога) 💰 24 000 $ Ідеальний варіант, щоб завершити під себе. [телефон скрыт]Альона #квартирасамар #самар
  • сдано
    9 000 грн/мес

    Калнишевського, 2

    2 комнаты
    50 / 36 / 8 м²
    этаж 1 из 4
    8 мес. назад
    В оренду 2 -х кім квартира, перший поверх, житловий стан, кімнати роздільні. Є меблі і холодильник, немає пральної машинки.
  • продано
    37 000 $
    544 $/м²

    Червоний кут

    єОселя
    68 / 38 / 8 м²
    1 этаж
    9 сот
    3 комнаты
    8 мес. назад
    🏡 Будинок біля річки Самар (район Червоний Кут) 📍 Чудове місце розташування – з виходом безпосередньо до річки. Тиха вулиця та мальовничі краєвиди створюють атмосферу затишку та спокою. Характеристики: площа будинку – 68 м²; земельна ділянка – 9 соток; централізоване водопостачання; два види опалення; 3 кімнати. 💲 Ціна: 37 000 $ (можливий торг) ✨ Ідеальний варіант для тих, хто цінує природу та комфорт одночасно. [телефон скрыт]Альона
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Гетьманська, 22

    1 комната
    31 / 16 / 5 м²
    этаж 2 из 5
    8 мес. назад
    В оренду 1-но кім квартира, р-н алі паруса , поверх 2/5 , із меблями та технікою. Можна із тваринами. Ціна 10000 гривень + комунальні! [телефон скрыт]Альона
  • продано
    20 500 $
    554 $/м²

    Гідності, 54

    1 комната
    37 / 21 / 8 м²
    этаж 2 из 10
    2000 год постройки
    8 мес. назад
    Термінова продаж 1-но кім квартири (чешка ) , площа квартири 37 м2, р-н 220 вольт, цегляний будинок, поверх 2/9 , житловий стан, центральне опалення. Меблі та техніка залишається! Ціна 22000$ ДОГОВІРНА ✅ [телефон скрыт]Альона
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: